Współpraca partnerska

Firma „ELEKTROPOMIAR” powstała w 1982 r. i jest największą hurtownią elektryczną w byłym woj. przemyskim. Jest to firma prywatna zarządzana przez jednego właściciela. Siedziba firmy mieści się w Jarosławiu, oprócz tego w Rzeszowie, Jarosławiu i Krakowie znajdują się oddziały firmy.

Firma rozpoczęła swoją działalność od usług tj. wykonywanie instalacji odgromowych, instalacji domowych oraz badanie sprzętu dielektrycznego. Działalność ta do dzisiaj jest prowadzona tyle, że w oparciu o większe doświadczenia, lepszy sprzęt i co za tym idzie znakomitą jakość usług.
Dzięki wykorzystaniu przemian, jakie dokonały się w Polsce we wczesnych latach dziewięćdziesiątych, rozpoczęcie działalności jako hurtowni w tamtym okresie, umożliwiło firmie zdobycie lokalnego rynku, a w ciągu następnych lat, zwiększenie liczby klientów, podbijając różne kierunki regionu południowo-wschodniej Polski.

Działanie firmy oparte jest na wysoko rozwiniętym marketingu oraz właściwym traktowaniu Klienta. Szybka i profesjonalna obsługa, a także fachowa porada wpływa na doskonałą kondycję firmy oraz w pełni zadowala Klientów.
Usługi jakie świadczy firma są prowadzone profesjonalnie mając na uwadze niskie koszty wykonania.

Od 2004 roku firma zwiększyła swój zakres usług o usługi sprzętem budowlanym i specjalistycznym tj.: koparko-ładowarkami oraz samochodami specjalistycznymi – podnośniki koszowe (zwyżki) do 32 m. wysokości.

Na początku 2006 roku został zakupiony najnowocześniejszy na Podkarpaciu sprzęt do obsługi laboratorium wysokich napięć. Dzięki niemu możliwe jest profesjonalne badanie sprzętu dielektrycznego.

Celem każdej firmy jest pozyskiwanie i troska o Klienta. Firma stosuje sprzedaż gotówkową, kredytową i ratalną pozwalając na zakup potrzebnych towarów, ludziom mającym trudności finansowe.

Towary specjalistyczne są sprowadzane na zamówienie Klientów.

Profesjonalizm naszych działań oraz doświadczenie w różnorodnych branżach potwierdza trafność wyboru i wysoką pozycję naszej firmy na rynku.

AKREDYTOWANE LABORATORIUM WYSOKICH NAPIĘĆ

  • Jarosław, ul. Szczytniańska 3        Tel. 604 579 641
  • Kraków, ul. Mierzeja Wiślana 6    Tel. 790 227 242

Kontakt

SIEDZIBA GŁÓWNA

_

FIRMA ELEKTROPOMIAR
Magdalena Gierczak
37-500 Jarosław
ul.Szczytniańska 3
NIP: 792-000-64-53
REGON: 650056833

TELEFON

_

Tel./fax. (+48) 16 621 43 65
Tel. kom. (+48) 604-579-641

Laboratorium