Realizacja wzorcowania

Opis przygotowania przyrządu,
dokumentacji potrzebnej do wzorcowania
oraz adresy dostarczenia.

Nasze laboratorium wzorcujące jest w stanie przeprowadzić wzorcowanie większości mierników parametrów instalacji elektrycznych. Przed dostarczeniem prosimy o zapytanie, przez formularz na dole strony, e-mail, kontakt telefoniczny, aby potwierdzić możliwość wykonania wzorcowania miernika określonego typu.

Przyrządy należy przesłać na adres:

Desinger Krzysztof Kurdyła
ul. E. Dembowskiego 7/27
38-500 Sanok

dołączając koniecznie do przesyłki wypełnione zlecenie wykonania usługi. Prosimy o staranne pakowanie mierników, aby zabezpieczyć je przed ewentualnymi uszkodzeniami powstałymi w czasie transportu.

Dostarczenie przyrządu do wzorcowania można zlecić nam, do zleceniodawcy będzie należało tylko przygotowanie przesyłki, a resztą czyli zamówienie firmy kurierskiej, podanie adresów dostarczenia, zajmiemy się my, (usługa za dodatkową opłatą wg. stawek firm kurierskich)

Prosimy o dostarczanie mierników wraz z przewodami pomiarowymi, zwłaszcza wykorzystywanymi do pomiarów rezystancji/impedancji linii/pętli zwarcia. To samo dotyczy cęgów prądowych, które zostaną wykorzystane w procesie kalibracji miernika np. w pomiarach rezystancji uziemienia. Nie jest konieczne dostarczanie długich przewodów i sond (szpilek) służących do pomiaru rezystancji uziemienia. Prosimy w miarę możliwości o dostarczanie przyrządów z naładowanymi bateriami/akumulatorami – dzięki temu termin realizacji usługi wzorcowania mierników nie będzie wydłużony.

Do miernika dobrze jest dołączyć dane techniczne i/lub instrukcję obsługi, jeśli nie są dostępne w zasobach internetu (szczególnie dotyczy to przyrządów mniej popularnych). W razie braku dostępu do danych technicznych, wystawiane świadectwo wzorcowania nie będzie zawierać oceny zgodności z wymaganiami metrologicznymi deklarowanymi przez producenta miernika.

Formularze zgłoszenia wzorcowania, do poprania po kliknięciu odpowiedniej ikony doc lub pdf.
Wypełnione formularze można wysłać na e-mail laboratorium, jeśli zostanie wybrana opcja, zlecenia przesyłki dostarczenia przyrządu przez nasze laboratorium.

Pobieranie formularzy

Formularz zapytania o wzorcowanie

  Nazwa lub imię i nazwisko

  Adres email (wymagane)

  Nr telefonu (wymagane)

  Przyrząd: firma, model

  Uwagi

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

  ADRES

  _

  38-500 Sanok
  ul. E. Dembowskiego 7/27
  NIP 6842078046

  TELEFON

  _

  +48 509 117 436

  _

  Laboratorium wzorcowania
  przyrządów pomiarowych

  Podkarpacie, Sanok

  Zapraszamy z okolic Sanoka
  do osobistego dostarczenia przyrządów